Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Totalnie bez sęsu.W nowych wchodzących lada dzień przepisach taki malolat będzie musiał rok jeździć z osoba dorosłą,co nie sądze aby ktoś z rodziców zasuwał autobusem by z parkingu dzieciak mógł wyjechać na ulicę samochodem.Bo ci z większym starzem pokończą to liceum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfghsdrfh napisał:
jest z pewnością jedną z pierwszych ale na pewno nie ostatnich. Więc słuchajcie, stare zawistne społeczniaki: wajha w dół, A ja w peni popieram Stare pokolenie, akcja taka jak ACTA Trzymam za was kciuki, powodzenia.
Dziękujemy, ale na Wasze rozrabianie w/w sprawie to myśmy dozwolili. Jakby coś, zawsze mamy za sobą "słuszne argumenty". Pozdrowienia dla Pana Generała Wojciecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt.: "a brama zamykana jest na pilota – mówi Alicja Fijałek, dyrektor XXIII LO" Czy dyrektor ma ukończona szkołę podstawową? jak może się tak wyrażać człowiek wykształcony? Bramę można zamknąć łańcuchem, na zamek, ale za pomocą pilota! To jest morderstwo ojczystego języka! Mowa kloaczna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfghsdrfh napisał:
A ja w peni popieram tę modzieżową inicjatywę. Stare pokolenie, które uważa, że im się wszystko należy powoli odchodzi do lamusa, a akcja taka jak ta jest z pewnością jedną z pierwszych ale na pewno nie ostatnich. Więc słuchajcie, stare zawistne społeczniaki: wajha w dół, proszę się zrelaksować i przyzwyczaić, bo tak już zostanie. Młode pokolenie wie, że jak samo na coś nie zapracuje to nie będą mieli nic. To już nie te czasy, że każdemu się coś należy. Trzeba na wszystko zapracować. Nie pozwolą sobie tak pluć w twarz jak Wy i będą walczyć o swoje, a nie tylko narzekać, jak to u nas jest źle a na zachodzie to eldorado. Przykład: protesty w/s ACTA. Można? Można!!! Trzymam za was kciuki, powodzenia.
smarku wytrzyj gilunia spod nosa bo klawiature upackasz, i bedzie klopot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no coż, popieram inicjatywę młodych, przynajmniej uczą sie społeczeńśtwa obywatelskiego i tego,że maja coś do powiedzenia i chcą zorganizować jakąś inicjatywę, która ułatwi im życie i która jest dla ludzi. Wy, którzy tak na nich plujecie- wstyd mi za was! Frekwencja na wyborach poniżej 50 % i tylko na forach szczekać potraficie! Zobaczacie jak młodziez potrafiła się zorganizować w sprawie ACTA! A wy? Starzy mądrzy i uczeni? Emerytury w górę, podatki w górę i co? siedzicie biernie w fotelach i nie robicie NIC! Brawo młodzież , popieram Was i jestem przekonana, że akurat Ci ludzie nie sterczą pod PLAZĄ.... nie potępiam tych waszych samochodów bo sama zamiast na imprezy , wódkę, papierochy i inne takie zbierałam na auto ,nie przejmujcie się - ja też byłam postrzegana jako ta której sie we łbie poprzewracało bo jeździłam samochodem, tylko ja nie stałam całe noce pod budka z piwem, nie szlajałam się po klubach i nie popalałam fajek jak moi rówieśnicy A ceny biletów MPK takie jak w Warszawie przemawiają akurat za ...jazdą samochodem, zwłaszcza ze czasami po kilka osób jedzie do szkoły Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha napisał:
smarku wytrzyj gilunia spod nosa bo klawiature upackasz, i bedzie klopot
j/w , tylko nie o mankiet jak zwykle smarkaczu i wara od polityki zasrańcu - aha (odnośnie "zasrańca") tego rękawem nie wycieraj bo mamuśka nie dopierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfghsdrfh napisał:
A ja w peni popieram tę modzieżową inicjatywę. Stare pokolenie, które uważa, że im się wszystko należy powoli odchodzi do lamusa, a akcja taka jak ta jest z pewnością jedną z pierwszych ale na pewno nie ostatnich. Więc słuchajcie, stare zawistne społeczniaki: wajha w dół, proszę się zrelaksować i przyzwyczaić, bo tak już zostanie. Młode pokolenie wie, że jak samo na coś nie zapracuje to nie będą mieli nic. To już nie te czasy, że każdemu się coś należy. Trzeba na wszystko zapracować. Nie pozwolą sobie tak pluć w twarz jak Wy i będą walczyć o swoje, a nie tylko narzekać, jak to u nas jest źle a na zachodzie to eldorado. Przykład: protesty w/s ACTA. Można? Można!!! Trzymam za was kciuki, powodzenia.
Pracuję ciężko synku tatusia. A prawda jest taka. Dziś wy m,łodzi nie potraficie bez telefonu czy komputera i internetu dobrze tyłka sobie podetrzeć. Myślicie, że wam młodym wszystko wolno. A protesty ACTA - słuszne czemu nie. Powiedzcie mi tylko czy dokładnie oprócz huku medialnego wiecie o co w tym chodzi i za czym protestujecie? Wiecie czego to takie złe. Podejrzewam że nie za wielu z was jest wogóle zorientowanych w sprawie. A co do narzekania, to nie narzekam, na zachód mnie nie ciągnie a ze wschodu jeszcze nigdy nic dobrego nie przyszło. Poza tym doskonale orientuje się w cenach części, paliw, żywności itp. Nie lubie tylko jak młodzi uczestniczący i kształtowani w wyścigu szczurów pletą takie banialuki. Bez odbioru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za czasy ? Mówi sie ze ludzie ledwo wiązą koniec z koncem, mówi sie o drożejących cenach paliw, mówi sie ze lubelskie to najbiedniejszy region Polski i 10 pod w całęj UE a licealisci chcą jezdzic do szkoły swoim autem :] i pewnie Ci co są z Lublina tez chcą przyjezdzac autem i przez takich ludzi twaorzą sie korki :] miałem na studiach kolege który mieszkał nie dalej niz 800m od wydziału a przyjezdzał autem. To chyba normalne nie jest. PS. bardzo trafnie ktos zwrócił uwage n/t nowych przepisów i jazdy młodego kierowcy z osobą starszą obok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatuś kupił samochód? Co dostał w zamian?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażony napisał:
Pracuję ciężko synku tatusia. A prawda jest taka. Dziś wy m,łodzi nie potraficie bez telefonu czy komputera i internetu dobrze tyłka sobie podetrzeć. Myślicie, że wam młodym wszystko wolno. A protesty ACTA - słuszne czemu nie. Powiedzcie mi tylko czy dokładnie oprócz huku medialnego wiecie o co w tym chodzi i za czym protestujecie? Wiecie czego to takie złe. Podejrzewam że nie za wielu z was jest wogóle zorientowanych w sprawie. A co do narzekania, to nie narzekam, na zachód mnie nie ciągnie a ze wschodu jeszcze nigdy nic dobrego nie przyszło. Poza tym doskonale orientuje się w cenach części, paliw, żywności itp. Nie lubie tylko jak młodzi uczestniczący i kształtowani w wyścigu szczurów pletą takie banialuki. Bez odbioru. [/quote] [quote ]smarku wytrzyj gilunia spod nosa bo klawiature upackasz, i bedzie klopot
To pracuj dalej społeczniaku. Skończyłem 3 kierunki studiów, znam biegle angielski, niemiecki i rosyjski, pracuję w pewnej bardzo dużej firmie i po godzinach prowadzę jeszcze swoją. A ty co osiągnąłeś? Bo ja wszystko, zawdzięczam sobie i moim rodzicom, którzy dali mi warunki do nauki. Ja mam 28 lat. Co do wycierania gilunia to powiem tyle: potrafisz kłapać ryjem, narzekac i zżera cię zawiść. Nie potrafisz nic konstruktywnego napisac tylko się mądrzysz. Dlatego pewnie jesteś nikim i tym bardziej uważasz, że pozjadałeś wszystkie rozumy. Piszecie, że dzisiaj my nic nie potrafimy zrobić bez komputera i telefonu. Prawda jest taka, że życie teraz tego od nas wymaga, a to że niektórzy nie potrafią się dostosować do zmieniających się czasów to już jest inna sprawa. Choc na tym forum pewne osoby chyba nie potrafią tego ogarnąć i nie są w stanie nadążyć za szybko zmieniającą się techniką, modą, zwyczajami itp. Kiedyś babcia opowiadała, że jak ktoś miał rower to był 'dziany', 20 lat temu rower miał każdy, a na samochód stac było niewielu, dzis samochód ma co drugi Polak, a nieliczni latają prywatnymi helikopterami. Skąd wiecie czy za kilkadziesiąt lat nie będzie to normą? Dlatego też popieram tych młodych, bo skoro chcą parking po szkołą, to znaczy, że chcą do niej przyjeżdżać i się uczyć. Kto ma robić na Wasze emerytury, które i tak są liche? A pewnie będą jeszcze mniejsze, hahaha:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehe napisał:
j/w , tylko nie o mankiet jak zwykle smarkaczu i wara od polityki zasrańcu - aha (odnośnie "zasrańca") tego rękawem nie wycieraj bo mamuśka nie dopierze
Ciekawe czy w kolejce do lekarza też, jestes taki hadry, stary geriatryku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Stare pokolenie, które uważa, że im się wszystko należy powoli odchodzi do lamusa".Szczyt chamstwa.I kto to pisze...Zasuwam codziennie do marnie płatnej roboty,kilka lat oszczędzam jak mogę na marny samochód,sytuację rodzinną mam taką że nie mogę stąd wyjechać.Jestem z tego "starego" pokolenia 30-latków,ale tak szybko do lamusa nie zamierzam odejść ku waszemu utrapieniu.Cóż to za hańba dojeżdżać autobusem,prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażony napisał:
Bez odbioru.
Popieramy Ciebie (ja i sąsiednie biurka) w całej rozciągłości zagadnienia,(więc daj jeszcze "odbiór) popieramy Twoje słuszne stanowisko inteligentnie wypowiedziane w dyskusji. Młodzi butni kiedyś to zrozumieją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To pracuj dalej społeczniaku. Skończyłem 3 kierunki studiów, znam biegle angielski, niemiecki i rosyjski, pracuję w pewnej bardzo dużej firmie i po godzinach prowadzę jeszcze swoją. A ty co osiągnąłeś? Bo ja wszystko, zawdzięczam sobie i moim rodzicom, którzy dali mi warunki do nauki. Ja mam 28 lat. Co do wycierania gilunia to powiem tyle: potrafisz kłapać ryjem, narzekac i zżera cię zawiść. Nie potrafisz nic konstruktywnego napisac tylko się mądrzysz. Dlatego pewnie jesteś nikim i tym bardziej uważasz, że pozjadałeś wszystkie rozumy. Piszecie, że dzisiaj my nic nie potrafimy zrobić bez komputera i telefonu. Prawda jest taka, że życie teraz tego od nas wymaga, a to że niektórzy nie potrafią się dostosować do zmieniających się czasów to już jest inna sprawa. Choc na tym forum pewne osoby chyba nie potrafią tego ogarnąć i nie są w stanie nadążyć za szybko zmieniającą się techniką, modą, zwyczajami itp. Kiedyś babcia opowiadała, że jak ktoś miał rower to był 'dziany', 20 lat temu rower miał każdy, a na samochód stac było niewielu, dzis samochód ma co drugi Polak, a nieliczni latają prywatnymi helikopterami. Skąd wiecie czy za kilkadziesiąt lat nie będzie to normą? Dlatego też popieram tych młodych, bo skoro chcą parking po szkołą, to znaczy, że chcą do niej przyjeżdżać i się uczyć. Kto ma robić na Wasze emerytury, które i tak są liche? A pewnie będą jeszcze mniejsze, hahaha:)
Jak na taką ilość wiedzy, którą w siebie wlałeś młody człowieku, to dalej nie prezentujesz sobą kultury. Jesteś "płytki" i tyle. Po wykształceniu widać że pracę masz super jak musisz po godzinach dorabiać chłopcze. I na koniec powiedz mi jeszcze jedną rzecz. jaki pożytek z ta wypranego psychicznie młodego człowieka będa mieli rodzice, skoro jesteś taki "elastyczny" jak albo nie dożyjesz w tym tępie do 45 lat lub zrobią ci lobotomie i oddasz rodziców do domu opieki lub starców bo toż przecież wsty zajmować się starszymi lub co najgorsze może poddasz ich eutanazji??.... Taka jest dziś młodzież "NEO" Pa pa kolejny śmieszny uczestniku wyścigu szczurów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochodem może wyjść taniej niż autobusem, jak się w paru umówią, i złożą się na wahe, to wychodzi taniej.. A co do samej sprawy to, że nie mogą parkować na tym placyku ? Miejsce jak każde inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażony napisał:
Jak na taką ilość wiedzy, którą w siebie wlałeś młody człowieku, to dalej nie prezentujesz sobą kultury. Jesteś "płytki" i tyle. Po wykształceniu widać że pracę masz super jak musisz po godzinach dorabiać chłopcze. I na koniec powiedz mi jeszcze jedną rzecz. jaki pożytek z ta wypranego psychicznie młodego człowieka będa mieli rodzice, skoro jesteś taki "elastyczny" jak albo nie dożyjesz w tym tępie do 45 lat lub zrobią ci lobotomie i oddasz rodziców do domu opieki lub starców bo toż przecież wsty zajmować się starszymi lub co najgorsze może poddasz ich eutanazji??.... Taka jest dziś młodzież "NEO" Pa pa kolejny śmieszny uczestniku wyścigu szczurów.
Płytki to ty jesteś, co zaprezentowałeś w kilku postach wyżej. Nie muszę dorabiać, po prostu jestem niezależny od takich złodziejskich instytucji jakimi są banki. Właśnie podałeś kolejny przykład, że mierzi cię jak ktoś się czegoś dorobił, bo od razu założyłeś że kiepsko zarabiam, ale nie o pieniądzach tu mowa. Podałeś tu jakąś katastroficzną wizję mojej przyszłości, aż sie przestraszyłem. Nie zamierzam oddać rodziców do domu opieki ani tym podobnych unstytucji, choc właśnie chyba mnie przekonałeś do załorzenia następnej firmy bo widzę, że dużo jest osób myślących podobnie do ciebie. Póki co pomagam rodzicom, jak tylko mogę, choć i tak wiem, że nie ma takich pieniędzy, którymi mógłbym spłacić dług wdzięczności wobec nich. Co do wyścigu szczurów to chyba nie do końca wiesz na czym polega ten proces. Taki wyścig i parcie na szkło maja ludzie z konglomeratu Czarneckiego. U mnie jest spokój i nie zapowiada się na jakąś zawieruchę. W przeciwieństwie do nich, mam czas dla siebie, dziecka, żony i żeby spotkać się ze znajomymi. Każdemu życzę aby dla wszystkich mieli czas i trzymam kciuki za tych, którzy chcą coś w życiu osiągnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
(...) chyba mnie przekonałeś do załorzenia następnej firmy
Powodzenia nieuku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Płytki to ty jesteś, co zaprezentowałeś w kilku postach wyżej. Nie muszę dorabiać, po prostu jestem niezależny od takich złodziejskich instytucji jakimi są banki. Właśnie podałeś kolejny przykład, że mierzi cię jak ktoś się czegoś dorobił, bo od razu założyłeś że kiepsko zarabiam, ale nie o pieniądzach tu mowa. Podałeś tu jakąś katastroficzną wizję mojej przyszłości, aż sie przestraszyłem. Nie zamierzam oddać rodziców do domu opieki ani tym podobnych unstytucji, choc właśnie chyba mnie przekonałeś do załorzenia następnej firmy bo widzę, że dużo jest osób myślących podobnie do ciebie. Póki co pomagam rodzicom, jak tylko mogę, choć i tak wiem, że nie ma takich pieniędzy, którymi mógłbym spłacić dług wdzięczności wobec nich. Co do wyścigu szczurów to chyba nie do końca wiesz na czym polega ten proces. Taki wyścig i parcie na szkło maja ludzie z konglomeratu Czarneckiego. U mnie jest spokój i nie zapowiada się na jakąś zawieruchę. W przeciwieństwie do nich, mam czas dla siebie, dziecka, żony i żeby spotkać się ze znajomymi. Każdemu życzę aby dla wszystkich mieli czas i trzymam kciuki za tych, którzy chcą coś w życiu osiągnąć.
Jeżeli tak sprawę stawiasz. To życzę ci obyś się nie zmienił. Widać pomyliłem się i źle cię oceniłem. Przyznaję się do błędu. Wracając do artykułu powiem, że podtrzymuje stanowisko, które wyraziłem na początku. Dla młodych komunikacja a nie samochody. Później jak zmądrzeje do samochodu proszę bardzo, póki co popatrz na ulicach ile małolatów po wariacku jeździ?? Widziłeś jak oni terror na drogę wprowadzają? Ile oni mają wyobraźni i jaką?. Poza tym kiedyś w autobusie kwitło życie a teraz..... Nie odezwiesz się do nikogo z obawy, że ci zaraz napyskuje, zbluzga lub jeszcze pobije bo wychowany "bezstresowo". Do autobusu i uczyć się kultury oraz współżycia społecznego. Odkładać w tych trudnych czasach na studia bo będą płatne i pomagać rodzicom a nie głupoty w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotyrek napisał:
gówniarzu to możesz sobie mówić na swoje dzieci, nie na cudze, sam w wakacje jak głupi pracowałem żeby zarobić na samochód, a kieszonkowe na bilety mpk i autobus wydawałem na paliwo, organizowałem się ze znajomymi, nasze kieszonkowe zamiast na żarcie i mcdonaldy szło w paliwo, uczyłem się też dobrze, bo chciałem coś w życiu osiągnąć, więc weź nie wypowiadaj się tak niedouku, bo mam wrażenie że jesteś niedouczonym homofobem, czasy się zmieniają koleś, a urzędnicy od tego są żeby przyjmowali interesantów i rozpatrywali wszelkie sprawy i inicjatywy, nareszcie się do czegokolwiek świta urzędasów przyda, bo urzędnik jest dla obywatela, a nie obywatele dla urzędników !
Ooo proszę - a skąd wysnuty wniosek, że to krytyka homofoba skoro napisał jedynie o "gówniarzach" ? Albo jednak zbyt mało się uczyłeś i nie wiesz kto to jest homofob albo...kolejny ukryty pedzio nie znoszący krytyki i czujący się prześladowanym na każdym kroku niezależnie od (?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtf napisał:
kolejny ukryty pedzio nie znoszący krytyki i czujący się prześladowanym na każdym kroku
ot i cała prawda o młodych gniewnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...